Angajam soferi profesionisti cu experienta pe extern

SC LUXOR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam soferi profesionisti cu experienta in transportul international de marfa , pt.2 posturi , pt. unul necesar cat.B si pt. celalalt post necesar cat.B,C+E .

Descrierea postului:
-transport marfa si autoturisme in regim de grupaj sau exclusiv ;
Transportul se efectueaza cu camionete de 3,5 T, prelate + remorca/platforma auto .

Curse interne-externe,tur-retur, majoritatea RO-A-DE-RO .

CERINTE

Cerinte minime general valabile:
- experienta min.2 ani de condus camion/camioneta pe extern(Germania,Austria),experienta in transportul de marfa;
- varsta 30-45 ani;
- analize medicale/aviz psihologic valabile+cazier .
- constituie un avantaj cunoasterea unei limbi straine la nivel conversational: germana sau engleza .
- domiciliu preferabil in Oradea sau in apropiere.

Cerinte in plus pt. camioneta+platforma:
- posesor carnet sofer cat.B,C+E ;
- posesor card tahograf valabil ;
- atestat valabil

OFERIM SI CEREM SERIOZITATE !

Firma noastra are ca activitate de baza transportul rutier de marfuri international cu ansambluri auto 24 T si camionete de 3,5 T tip prelate . Transportam atat exclusiv cat si in regim de grupaj. Efectuam si transport de autoturisme pe platforme speciale.