Angajam sofer profesionist, necesar cat.B,C+E card tahograf

SC LUXOR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-transport marfa in regim de grupaj sau exclusiv si autoturisme.
Curse interne-externe,tur-retur, majoritatea pe ruta RO-A-RO si RO-DE-RO .
Transportul se efectueaza cu o camioneta de 3,5T, prelata cu remorca/platforma auto .
Camioneta este dotata cu tot ce este necesar efectuarii in bune conditii a serviciului.
Ca salarizare se ofera salariul minim pe economie+diurna externa in functie de nr. de km.parcursi

CERINTE

- posesor carnet sofer cat.B,C+E ;
- posesor card tahograf;
- experienta min.2 ani de condus camion/camioneta cu remorca;
- experienta pe extern (Germania,Austria);
- analize medicale/aviz psihologic valabile+cazier .
- Constituie un avantaj cunoasterea unei limbi straine: germana sau engleza .
- domiciliu preferabil in Oradea sau in apropiere.

OFERIM SI CEREM SERIOZITATE !

Firma noastra are ca activitate de baza transportul rutier de marfuri international cu ansambluri auto 24 T si camionete de 3,5 T tip prelate . Transportam atat exclusiv cat si in regim de grupaj. Efectuam si transport de autoturisme pe platforme speciale.