Sofer - Operator - Muncitor

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania noastra isi mareste echipa din departamentul tehnic – logistic si cauta personal pentru posturile afisate mai jos. Angajarea se face numai pe perioada nedeterminata.

Profilul companiei: lucrari specializate de taieri si etansari in beton in domeniul drumuri si aeroporturi. Lucrarile se desfasoara in tara si in extern ( Austria si Germania)

Sedii si puncte de lucru: Oradea, Brasov

Posturile oferite :

1. Operator utilaje masini de taiat
2. Conducator auto categ B, categ C+E
3. Personal calificat sau necalificat

Pentru operator utilaje si personal necalificat scolarizarea si specializarea pe utilaje se face la locul de munca.
Detalii: www.dito-group.ro 732154536

CERINTE

- studii medii pentru conducator auto
- disponibilitate pentru deplasare in tara pe perioade scurte
- constituie avantaj salarial ocuparea unui post de operator utilaje sau personal necalificat sau calificat si detinerea de permis de conducere B,C+E
Canditatii pot fi de oriunde din tara, proiectele fiind cu desfasurare in locatii diferite.

BENEFICII OFERITE

Pachetul salarial include: salariu fix, bonificatii, asigurare medicala privata, asigurare si decontare cazare si transport