Angajam RESPONSABIL PRODUCTIE

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati
1. Sa faca legatura intre departamentul comercial si productie ;
2. Sa coordoneze procesul de productie ;
3. Sa organizeze activitatea a 30 de muncitori, asigurandu-se ca este respectat procesul de productie (din punct de vedere cantitativ si calitativ) ;
4. Sa desemneze, din randul angajatilor, persoanele responsabile de calitate;
5. Sa se asigure ca este respectat targetul de calitate, pentru fiecare faza de productie;

CERINTE

Cerinţe necesare ocupării postului :
1. Studii superioare (domeniul economic sau tehnic) ;
2. Excelente cunostinte operare PC;
3. Permis de conducere categoria B.
4. Limba italiana si engleza (la nivel de conversatie – avantaj).
5. Disponibilitate pentru program prelungit

Aptitudini necesare ocupării postului :
1. Excelent abilitati de comunicare si coordonare;
2. Abilitati de motivare;
3. Abilitatea de a delega sarcini;
4. Atentie distributiva (multitasking)
5. Abilitatea de a invata rapid si de a-si insusi in scurt timp deprinderi noi;

BENEFICII OFERITE

1. Salariu: negociabil in functie de experienta
2. Transport – decontarea partiala a cheltuielilor cu combustibilul (daca se deplaseaza cu masina personala) sau decontarea abonamentului pentru mijloacele de transport in comun.
3. Bonuri de masa – in valoare de 9 lei/zi lucrata
4. Program de lucru – de luni pana vineri, intre orele 7.30 si 16.00, cu pauza de masa intre orele 12.00 – 12.30 ;
5. Contract de munca pe perioada determinata de 6 luni.

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate in tara si strainatate, pentru/si din strainatate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!