Angajam PERSONAL HOTELIER - Baile Felix

SC Active Job Consulting SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

DESCRIEREA COMPANIEI:

Active Job Consulting este o importanta Agentie de Resurse Umane din Romania care ofera solutii complete de personal. CALITATEA este motto-ul nostru.

Permanenta preocupare a agentiei noastre pentru servicii de calitate, a dus la crearea unui avantaj competitiv.

Vizitati site-ul companiei noastre www.activejob.ro

RESPONSABILITATI:

Responsabilitati specifice fiecarei pozitii in parte.
Detaliile vor fi discutate ulterior in cadrul interviului.

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:

Candidatul ideal va indeplini conditiile specifice postului pentru care aplica, astfel:

Pozitii Management:

1. Manager Hotel
2. Manager Restaurant
3. Manager Receptie
4. Manager Housekeeping
5. Sef Sala
6. Bucatar sef
7. Medic balneolog

Pozitii non-management

1. Receptioner
2. Contabil/Economist
3. Agent Marketing si Vanzari
4. Barman
5. Ospatar
6. Ajutor Ospatar
7. Bucatar
8. Ajutor de bucatar
9. Camerista
10. Electrician
11. Zugrav
12. Tamplar

Cunoasterea limbii engleza si cunostiinte de operare PC constituie un avantaj pentru fiecare dintre posturile de mai sus.

Active Job Consulting este o Agentie de Resurse Umane din Romania cu mare potential care ofera solutii complete de personal. CALITATEA este MOTTO-UL nostru.