Angajam Manager Fabrica de Nutreturi Combinate

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajatorul este detinatorul unui complex agro-industrial, cu cea mai moderna tehnologie vest europeana, situat in regiunea de Nord-Vest a Romaniei (judetul Satu Mare). Complexul reprezinta o investitie straina, de peste 5 milioane de Euro. Colectiv tanar, media de varsta 28-30 ani.

Responsabilitati:

Monitorizarea productiei la fabrica de nutreturi
Planificarea productiei
Planificarea achizitiilor in ceea ce priveste materia prima
Optimizarea productiei
Achizitionarea utilajelor si asigurarea mentenantei
Urmarirea bunului mers al activitatii
Integrarea retetelor in sistem
Elaborarea rapoartelor de activitate
Formarea echipei si responsabilizarea personalului

CERINTE

Cerinte:
Studii superioare in domeniul tehnic (ideal - agronomie)
Experienta in domeniul fabricilor de nutreturi ar fi un avantaj
Cunoscator al limbilor: engleza (obligatoriu), maghiara (avantaj)
Cunostinte PC – nivel mediu
Carnet de conducere – categoria B

Abilitati:
Capacitate de sinteza a informatiilor
Spirit de initiativa
Asumarea responsabilitatilor
Persoana tehnica
Abilitatea de a lucra eficient sub presiune si de a gestiona situatii de stres
Disponibilitate pentru program prelungit
Disponibilitate pentru relocare

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant
Posibilitatea de a lucra intr-o companie cu cea mai moderna tehnologie vest europeana, intr-un colectiv cu mentalitate occidentala.
Acces la masina firmei
Plata chiriei - in eventualitatea unei relocari.
Decontare transport.

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate in tara si strainatate, pentru/si din strainatate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!