Angajam agent vanzari

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este importator si distribuitor, la nivel national, de piese pentru scootere si motociclete. Infiintata in 2008 la Oradea, firma este in plina expansiune, cu un colectiv tanar, in cadrul caruia angajatii au sanse de perfectionare si de promovare.

Responsabilitati
- preluarea comenzilor de la clientii persoane juridice
- contactarea si contractarea unor clienti noi pentru serviciile firmei
- fidelizarea clientilor vechi
- realizarea targeturilor stabilite
- intocmirea unor rapoarte zilnice si saptamanale cu privire la activitatea desfasurata
-planificarea activitatii

CERINTE

- studii medii sau superioare in domeniul tehnic
- experienta de cel putin un an in vanzari
- cunostinte temeinice PC
- foarte bune abilitati de comunicare
- cunoasterea limbii engleze este obligatorie, iar cunostintele de limba italiana si maghiara reprezinta un avantaj.
- persoana orientata spre succes, serioasa, meticuloasa si capabila sa-si gestioneze eficient timpul, pentru a obtine rezultatele optime

BENEFICII OFERITE

comision in functie de rezultate

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate in tara si strainatate, pentru/si din strainatate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!