Angajăm Tehnician / Electrician !

GHP Systems

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ești o persoană cu minime cunoștințe tehnice, cu spirit de echipă, ambițioasă și dornică de a învăța lucruri noi?

Alătură-te echipei noastre!

Trimite-ne CV-ul tău la adresa: office[at]ghpsystems.ro

Suntem prezenti pe piața sistemelor de securitate și IT începând cu anul 2011.

CERINTE

-Studii medii/superioare;
-Abilitati tehnice - experienta in domeniu constituie avantaj;
-Atitudine pozitiva.

BENEFICII OFERITE

-Salariu atractiv;
-Bonusuri;
-Atmosfera de lucru placuta - echipa tanara;
-Acces la cursuri de specializare si certificare;

GHP Intelligent Systems S.R.L. este o companie românească fondată în anul 2011 cu obiectul de activitatea consultanță, proiectare, instalare și întreținere sisteme de securitate și IT.
Din convingerea că sistemele de securitate trebuiesc tratate cu maximă seriozitate, oferim soluții complete, de ultimă generație, responsabile și profesionale menite să răspundă nevoilor de securitate ale clienților noștri.