Agenti Marketing, Administrator website, Programator Baza de Date, Administrator Import- Export,parteneri, Franchise, Colaboratori Food Service-Patiserie.

SC.Prodsec.SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

Ai putea fi tu ?
Daca dvs sunteti o persoana cu abilitati de comunicare ,sunteti punctual,serios,entuziasmat, creativ,cu pretentii riguroase ,daca iti plac provocarile noi ne dorim sa vorbim cu dvs.
Noi cautam oameni remarcabili.Oameni care vor sa invete, care au intrebari, si care stiu sa inoveze.Fa fiti auto-motivat, ambitios si capabil de a lucra sub propria dvs initiativa fara indrumare constanta si conducere atunci cand este cazul.
Mai multe detalii le puteti gasi pe site-urile :

BENEFICII OFERITE

Posibilitate castiguri atractive si competitive.
Personalul nostru trebuie sa se ridice la aceleasi standarde europene cu celelalte tari membre UE atat din punct de vedere al abilitatilor cat si al castigurilor financiare in compania noastra.

Firma se ocupa cu import export produse originale japoneze, cusomer suport, IT software ,hardware,
electronice, electrocasnice etc.