Agenti Imobiliari

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- ofertarea de imobile conform cerintelor clientilor
- optional si munca de teren

CERINTE

- deschis la munca de teren
- comunicativ
- serios

BENEFICII OFERITE

Salariu:
400 RON + 25 % comision / tranzactie

- telefon mobil
- transport- nu au masina dar deconteaza transportul clientilor cu taxiul

DESCRIEREA FIRMEI

Companie acreditata care ofera urmatoarele servicii:

Recrutare si selectie de personal, la nivel national:
- oferim solutii complete de personal, specialisti in finante, contabilitate, banci, marketing si vanzari, domeniul juridic, resurse umane, precum si in productie, aprovizionare, sectorul public, constructii, servicii financiare si asigurari;

Consultanta in domeniul legislatiei muncii;
Elaborare fisa postului:
- in varianta standard (pentru fiecare pozitie in parte);
- in varianta personalizata (in functie de obiectul de activitate al organizatiei);

Training:
- management-ul timpului;
- abilitati de comunicare;
- tehnici de vanzari si negociere;
- strategii, tehnici si tactici avansate in negociere;

Clientul nostru este o companie care activeaza in domeniul imobiliar.

office@publiceuroconsulting.ro