Agenti, consultanti Asigurari de Locuinte

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Este o vorba despre o taxa impusa de stat, dar si o oportunitate extraordinara pentru colaboratori!

Din anul 2010 toate locuintele trebuie sa aiba o asigurare obligatorie impotriva dezastrelor naturale (prin legea 260/2008). Peste 8 milioane de proprietarii sunt obligati sa plateasca 10 EURO sau 20 EURO/an pentru asigurarea locuintei. Cei care nu doresc sa incheie asigurarea vor fi sanctionati cu o amenda cuprinsa intre 100 si 500 de lei.

Pentru stat este o reforma, iar pentru noi o SANSA ENORMA!

Ai posibilitatea de a castiga sume importante de bani si din asigurarile de RCA, ACCIDENTE, etc.

CERINTE

Min 18 ani.
Se accepta din orice localitate, din Judetul Bihor
Posibilitate de deplasare pe teren pe jos, collectare date pentru emitere electronic door-to-door
Perseverenta, ambitite, dorinta de a face o cariera sau sa castigi peste mediu.
90% Munca de teren, cu posibilitate comunicare si prin e-mail.

BENEFICII OFERITE

Comisioane saptamanale, bilunare si lunare
Instruire GRATUITA
Contract de mandat
Bonusuri pentru realizari peste mediu
Castig intre 500-1500 RON/luna, in functie de timpul de lucru (PART-TIME, FULL-TIME)
Reforma se desfasoare deja, si tine doar 6 luni

CV la office@isensol.net, sau cu aplicare directa,
VALABIL JUDETUL BIHOR.