Agent Vanzari Zonal

Tamira Pan

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Identifica si contacteaza clienti noi;
• Mentine si dezvolta reteaua de clienti a companiei;
• Stabileste si dezvolta relatii profesionale cu clientii;
• Negociaza si incheie contracte;
• Intocmeste zilnic rapoarte de vanzari;
• Implementeaza strategii de vanzari pe termen scurt si mediu;
• Asigura realizarea obiectivelor de vanzari lunare, trimestriale si anuale.

CERINTE

• Studii medii/superioare;
• Persoana dinamica, responsabila, cu initiative;
• Abilitati foarte bune de comunicare;
• Abilitati pentru lucrul in echpa;
• Capacitati excelente de negociere;
• Atitudine axata pe rezultate;
• Experienta dovedita de minim doi ani in vanzari directe, servicii , constituie un avantaj;
• Cunostinte de utilizare PC ( internet, Office);
• Cunostinte de limba maghiara pot constitui avantaj .

BENEFICII OFERITE

• Pachet salarial atractiv;
• Telefon mobil;
• Sistem de comisioane atractiv;
• Atmosfera placuta de lucru.

Producator mopuri.Importator si distribuitor de materiale plastice.