AGENT VANZARI ZONAL

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma internationala ce isi comercializeaza produsele la nivel international intra si pe piata interna. Cautam un agent vanzari zonal cu urmatoarele responsabilitati:
- Gestionare si dezvoltare a portofoliului de clienti,contactare clienti noi, activitati de marketing;
- stabilirea si mentinerea unor relatii bune cu clientii
- identificarea nevoilor clientilor;
- pregatirea si transmiterea ofertelor;
- prezentarea produselor comercializate societatilor de profil;
- consilierea clientilor si a utilizatorilor privind produsele comercializate;

CERINTE

-Persoana dinamica,comunicativa,putere de convingere,experinta in domeniu;
-Bune abilitati de comunicare, relationare, inclinatie spre vanzari;
-Carnet de conducere categoria B;
-Disponibilitate de deplasare in tara;
-Limba maghiara la nivel de conversatie;
-Limba engleza la nivel mediu;

BENEFICII OFERITE

Salarizarea este la nivel de firma intenationala.