Agent Vanzari Publicitate

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- contactarea clientilor, stabilirea si dezvoltarea de relatii profesionale de durata cu acestia;
- redactarea si prezentarea ofertelor;
- negocierea si incheierea contractelor;
- prezentarea Rate-Cardului TV si Radio!
- intocmirea de rapoarte zilnice de vanzari si a oricaror altor rapoarte solicitate;

CERINTE

- abilitati de comunicare si negociere;
- atitudine pozitiva, dinamism, flexibilitate, orientare
spre rezultate ;
- disponibilitate spre deplasari la sediul clientilor pentru negocierea/semnarea contractelor;
- cunostinte PC.
- bune cunostinte de gramatica a limbii romane
- studii superioare - specializarea Marketing!
- experienta in vanzari publicitate (radio, tv, online)

BENEFICII OFERITE

- lucrul intr-o echipa tanara;
- atmosfera de lucru placuta.
- angajatorul ofera conditiile de relocare daca este cazul(cazare platita de angajator)
- masina de serviciu, telefon, laptop
- salariu: parte fixa + comision

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate in tara si strainatate, pentru/si din strainatate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!

Informatii suplimentare:
Romania, jud. Bihor, Oradea, Str. Ovid Densusianu nr. 9, Bl P191, ap. 2
tel:0359.411.229;
tel/fax: 0359.801.090
mobil: 0728.957.877
e-mail: office@publiceuroconsulting.ro
www.publiceuroconsulting.ro
www.yourjobs.ro