AGENT VANZARI PUBLICITATE

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentie de publicitate angajeaza Agent vanzari publicitate cu urmatoarele responsabilitati:
-I-a legatura direct cu persoanele de contact la sediile firmelor care sunt dispuse sa-si faca publicitate si le prezinta oferta de colaborare cu serviciile agentiei
- Programeaza in agenda atributiile zilnice
- Creaza baze de date cu potentiali clienti
- Abordeaz¿ agen¿i economici, persoane fizice autorizate în vederea promovarii produselor firmei
- Mentine si dezvolta relatiile cu clientii
-Completeaza rapoartele saptamanale si lunare conform realizarii targetului lunar

CERINTE

- Studii superioare
- Cunostinte PC: MS Office
- Experienta in vanzarile de servicii in domeniul Business-to-Business
- Diplomatie, forta de convingere si automotivare
- Spirit analitic si abilitati de comunicare
-Permis de conducere categoria B
-Reprezinta un avantaj experienta in publicitate
-Disponibilitate de deplasare ocazionala.

BENEFICII OFERITE

- Salariu + comision
- Telefon, masina de firma
- Bonusuri in functie de performante