AGENT VANZARI HORECA - ORADEA

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

TRENKWALDER SOBIS recruteaza pentru clientul sau, companie nationala, care importa si distribuie produse alimentare
AGENT VANZARI HORECA-ORADEA
Responsabilitati:
- realizeaza targetul de vinzari stabilit;
- preia comenzile si incaseaza soldurile de la clienti;
- asigura stocuri optimale clientilor;
- mentine si dezvolta portofoliul de clienti.

CERINTE

- experienta in vanzari FMCG de minim 2 ani pe segmentul HORECA;
- excelente abilitati de comunicare, negociere.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- oportunitatea de a lucra intr-o companie competitive.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA UNEI ORGANIZATII. Va asteptam la filialele noastre din Sibiu, Bucuresti si Timisoara!