Agent vanzari - cosmetice profesionale

INTELIS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Reprezentarea companiei in zona alocata de catre Directorul de Vanzari (judetul Bihor si judetul Salaj), asigurand schimbul informational si atingerea obiectivelor de vanzari:
- Prezentarea produselor si a ofertelor speciale;
- Contactarea si vizitarea clientilor, largirea portofoliului de clienti;
- Promovarea imaginii companiei;
- Incheierea de contracte de vanzare cumparare cu clientii alocati;
- Cunoasterea gamelor de produse cosmetice profesionale;

CERINTE

- Studii superioare (finalizate/in curs)
- Constituie avantaje studii si preocupari in domeniul cosmetic si experienta in domeniul vanzarilor;
- Carnet auto categoria B si disponibilitate de deplasare constituie conditie obligatorie;
- Abilitati de operare PC - nivel mediu;
- Persoana socialbila cu un aspect fizic placut si ingrijt;

BENEFICII OFERITE

- salariu competitiv pe piata muncii (baza fixa + un sistem real de bonusare in masura performantei)bonuri de masa, masina de serviciu, telefon;
- colaborarea cu persoane tinere, deschise spre aprecierea si recompensare initiativei personale;
- posibilitatea cunoasteri si utilizarii produselor cosmetice profesionale;
- mediu curat si elegant;

TERTIA COSMETIC este importator si distribuitor de produse cosmetice profesionale si de aparatura cosmetica avand o experienta de 14 ani in acest domeniu. Aceste produse sunt destinate in primul rand saloanelor de infrumusetare si magazinelor de specialitate. Pentru a oferi servicii complete clientilor nostrii dorim ca impreuna cu aceste produse sa oferim si informatii pretioase legate de beneficiile acestora.