agent vanzari

SC Total Distribution Group Bihor SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-distributia tigaretelor in teritoriul alocat
-respectarea rutelor si a ordinii de vizitare a clientilor
-merchantizarea produselor in magazine
-dezvoltarea continua a portofoliului de clienti
-recuperarea la timp a creditelor din piata
-atingerea obiectivelor de distributie fixate
-completarea corecta si la timp a formularisticii
-respectarea procedurilor interne ale companiei
-dorinta de autodezvoltare
-comunicare continua cu reprezentantii JTI din teritoriu care supervizeaza activitatea

CERINTE

-experienta in distributia FMCG -min 1 an
-disponibilitate la program prelungit
-persoana dinamica si sociabila
- foarte bune abilitati de comunicare
-perseverent in atingerea obiectivelor trasate
-seriozitate
-minim Bacalaureat

BENEFICII OFERITE

-salariu motivant in functie de performanta individuala
-bonuri de masa
-premii lunare in functie de performanta
-masina de serviciu
-telefon serviciu
-suport din partea reprezentantilor JTI in activiatea de teren

DESCRIEREA FIRMEI

-subdistribuitor al produselor JT International Romania