AGENT VANZARI

Advanced ManSolutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Mentine si creste obiectivele hotelului asa cum sunt ele conturate in Planul de afaceri, in
cadrul segmentului de piata alocat ;
2. Ofera suport in vederea maximizarii volumului de ocupare si profitabilitatii
departamentului Conferinte & Evenimente ;
3. Creste cota de piata a hotelului pentru departamentul Food & Beverage si
departamentul Conferinte & Evenimente;
4. Dirijeaza neincetat cercetarile despre cerintele clientilor si ofera raspunsuri ;
5. Urmareste atent toate potentialele vanzari: confirmarea noilor afaceri, cererile generale,
afacerile refuzate, anularile;
6. Realizeaza targetul saptamanal/lunar al activitatii de vanzare: vizite la clienti, convorbiri
telefonice. Vanzare incisiva prin prospectare telefonica , vizite la noi clienti si satabilirea
de noi contacte. Trateaza telefonic cererile clientilor corporative;
7. Mentine si actualizeaza baza de date a clientilor proprii;

CERINTE

Experienta anterioara relevanta

Excelente abilitati de comunicare si persuasiune

Meticulozitate si capacitate de autoorganizare

Rezistenta la efort prelungit

Cunostinte operare PC (Pachetul Office)

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea de a lucra intr-un mediu dinamic, profesionist

Posibilitati de dezvoltare profesionala

Acces la traininguri de specialitate

Advanced ManSolutions este o companie specializata in furnizarea de solutii avansate de recrutare, selectie si evaluare de personal. Pentru mai multe detalii accesati site-ul nostru, ww.advancedman.ro.