inginer vanzari

Marcali srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prezentarea, promovarea si vanzarea produselor comercializate
Prospectarea pietei, colectarea informatiilor
Mentinerea si dezvoltarea relatiei cu clientii (vizite, acordarea de suport tehnic, oferte, livrari, incasari,
participarea la targuri de profil)
Mentinerea relatiei cu furnizorii
Alte atributii conform fisei postului

CERINTE

Obligatoriu minime cunostinte despre scule aschietoare.
Experienta in prelucrari metalice constituie avantaj
Avantaj studii tehnice, finalizate, de preferat TCM
Cunostinte de operare PC
Engleza- mediu
Persoana organizata, analitica, comunicativa, promta, proactiva, atenta la detalii, concilianta, cooperanta cu abilitati de negociere si comunicare
Permis de conducere categoria B, cu experienta in conducere.
Disponibilitate pentru deplasari in tara si strainatate

BENEFICII OFERITE

salariu fix+comision din vanzari
Autoturism de serviciu, leptop, telefon

DESCRIEREA FIRMEI

Comercializare de scule aschietoare