AGENT TRANSPORT

Barnett McCall Recruitment Oradea

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Identificarea nevoilor clientilor si oferirea de solutii personalizate acestora;
- Gestionarea si coordonarea activitatii de transport;
- Intermedierea transporturilor internationale de marfuri;
- Gestionarea marfurilor transportate;
- Inregistrarea transporturilor in sistem electronic

CERINTE

- Bune cunostinte operare PC;
- Abilitati de planificare si organizare;
- Spirit de initiativa;
- Flexibilitate si entuziasm;
- Absolvent studii superioare tehnice ¿¿¿ obligatoriu;
- Limbi straine : engleza, maghiara si/sau italiana ¿¿¿ avantaj

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Mediu de lucru competitiv si oportunitatea dezvoltarii profesionale;
- Bonus-uri in functie de performante

Credem in excelenta serviciilor noastre. Suntem mandri de ele, de echipa pe care am creat-o si de rezultatele obtinute. Fiecare persoana este unica, fiecare proiect este inedit. Ne intrecem pe noi insine si telurile noastre profesionale de fiecare data, oferind clientilor nostri o abordare flexibila si comunicativa, o livrare perfecta.

Clientul nostru este o companie de transport international.