Agent comercial

S.C. Nutrientul S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activităţi principale:
- administrarea şi dezvoltarea portofoliului de clienţi
- prezentarea, promovarea şi vânzarea furajelor concentrate;
- participarea la negocieri, întocmirea contractelor, monitorizarea derulării şi finalizării acestora.

Sarcini şi îndatoriri specifice:
- stabileşte şi participă la întâlnirile cu clienţii
- întocmeşte documentele comerciale;
- inregistrează la zi mişcările de stocuri în fişele de magazie şi le predă departamentului contabilitate.

Responsabilităţi ale postului:
- răspunde pentru calitatea aprovizionării clienţilor;
- răspunde de urmărirea încasării sumelor datorate de către clienţi şi de transmiterea documentelor de vânzare;
- este responsabil de întocmirea documentelor de transport-marfă conform normativelor;
- răspunde pentru modul în care se eliberează marfa (doar pe baza documentelor fiscale).
- raspunde pt masina din dotare

CERINTE

Experienta in vanzari pe raza judet Bihor.
Permis de conducere necesar.
Persoana ordonata si bine organizata.
Limba maghiara constituie avantaj.

BENEFICII OFERITE

- telefon
- bonuri de masa
- salar fix + bonus in functie de incasarile din luna

Producem si comercializam furaje si nutreturi combinate, concentrate PVM, porc gras pt abatorizare, pui de carne pt abatorizare, oua de consum. www.nutrientul.ro (LA DESCRIEREA COMPANIEI)