Operator calculator

Licurici Impex

Job expirat

RESPONSABILITATI

Procesarea documentelor in programul contabil;
Mentinerea biroului / documentelor in buna ordine, urmarirea corectitudinii si parcursului documentelor comerciale;
Elaborarea rapoartelor si a situatiilor specifice de activitate solicitate de management;

CERINTE

Studii medii;
Buna cunoastere a aplicatiilor MS Office (Excel - avansat);
Persoana dinamica, responsabila si organizata, interesata de o colaborare pe termen lung;
Adaptabilitate la munca in echipa, cu abilitati de comunicare si relationare;
Capacitate de analiza si incadrare in termene, gandire logica si atentie la detalii;

BENEFICII OFERITE

Salariu fix 1.100 RON
O masa calda
Diferite bonificatii

LICURICI IMPEX SRL este cel mai important distribuitor din zona Moldovei, de produse din categoria FMCG. Pe langa sediul central din Onesti, are deschise sapte filiale in principalele orase din Moldova. Comercializeaza o gama variata de produse si dezvolta o noua latura a afacerii, cea de transporturi internationale.

• Misiunea Companiei este: excelenta in distributie!
• Tinta noastra ramane: mentinerea pozitiei de lider si satisfacerea tuturor clientilor nostri datorita ofertei noastre de produse si a serviciilor de calitate prestate.
• Managerii de top ai companiei sunt specialisti cu experienta de cel putin 10 ani in domeniul managementului vanzarilor si beneficiaza de programe profesionale de dezvoltare a carierei si gestionare a competentelor oamenilor din subordine.