Medic Med.MUNCII,Med.LABORATOR,RADIOLOG, Specialisti/ REZIDENTI

Fundatia medicala \"Impreuna pentru sanatate\"

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ramai in tara! Noi iti dam un salariu european.

Fundatia medicala "Impreuna pentru sanatate" angajeaza medici specialisti, REZIDENTI, pt asistenta medicala in Onesti la domiciliu si in policlinica.

CERINTE

- experienta e un plus, recomandarile si competentele nu mai zic.

Specialitati: interne, chir, LABORATOR, management sanitar, endo etc (tot ce se poate face in ambulator)
Trimiteti un 'CV' succint, 'Recomandari' daca aveti si 'Scrisoare de intentie' in care sa mentionati disponibilitatea (de la ora pana la ora..., daca va mutati in Onesti de ex, si cerintele dvs)

BENEFICII OFERITE

In functie de realizari. In plus, cazare si acomodare pentru cei din alte judete.

Fundatia medicala \"Impreuna pentru sanatate\" - asistenta medicala si sociala in Onesti la domiciliu si in policlinica.