AGENT VANZARI

COM-MET SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

In mod special pentru gama de produse Werzalit Germany, din care fac parte fatade, elemente de balcoane, pardoseli si glafuri, oferim un post in cadrul firmei noastre pentru un inginer sau tehnician. Oferim scolarizari in cadrul firmei impreuna cu Werzalit Germania. Clientii nostri sunt in primul rand arhitectii si constructorii, iar deplasarile la acestia dar mai ales la expozitii in tara precum si in Germania sunt necesare. Candidatul trebuie sa stapaneasca foarte bine programele Word, Outlook, Excel si Powerpoint si in mod special sa se descurce cu literatura tehnica. Oferim o sansa reala inginerilor si tehnicienilor care urmaresc o cariera in domeniul de consultanta si vanzare a elementelor de constructii. Cel mai important lucru pe care-l oferim este dezvoltarea personala si cea profesionala, ceea ce noi consideram ca este cel mai important lucru, uitandu-ne in viitor si csutsm candidatul care privedte in aceeasi directie, pentru a ne putea dezvolta impreuna.

CERINTE

Va rugam trimiteti-ne un CV insotit de o scrisoare de intentie, pentru a va putea lua in considerare aplicatia.

Avand trei ani de zile experienta in domeniul consultantei si a distributiei elementelor constructive in mod special placari lemn-aluminiu, cautam pentru sediul din Onesti un inginer sau tehnician pentru echipa noastra dinamica. Ca partener si distribuitor oficial al firmelor germane Gutmann Werke AG, Werzalit GmbH si Schlegel Germany GmbH avem clienti pe intreg teritoriul Romaniei. In scurt timp am devenit un partener de incredere pentru industria tamplariei de lemn si PVC si oferim o gama larga de produse care necesita consultanta intensiva. Domeniul nostru de activitate poate fi vizionat pe pagina www.com-met.ro.