Stewardese

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam personal pentru companii aeriene pentru a lucra pe pozitia de stewardesa (cabin crew).

Interviurile vor avea loc la Cluj-Napoca in perioada 15-20 iunie 2009.

Procedura de selectie:
Vor avea loc doua interviuri .Un interviu preliminar sustinut cu un reprezentant al companiei aeriene .
Persoanele care indeplinesc conditiile mai sus mentionate vor fi invitate la interviul final cu Compania Aeriana.
Noi va vom asista in pregatirea pentru interviul final.

CERINTE

- Varsta: cuprinsa intre 21-28 ani,
- Inaltime: minimum 1, 57 m,
- Greutatea proportionala cu inaltimea
- Sex: feminin
- Statut : necasatorita,
- Fara disabilitati psihice care ar putea sa afecteze performantele la locul de munca,
- Fara abateri de la lege,
- Pasaport valabil,
- Clinic sanatoasa,
- Cunostiinte de limba engleza fluent, vorbit, scris,
- Studii: minimum liceul,
- Fara tatuaje vizibile, semne din nastere si cercei vizibili,
- Abilitatea de a inota minim 25 de metri fara nici un ajutor,

BENEFICII OFERITE

- Contract de munca pe o perioada de 2 ani,
- Salariul este de 1300 $ pe luna,
- Masa platita de catre Companie cu 65$ pe luna,
- Transportul platit de catre Companie,
- Asigurariile platite de catre Comapnie,
- Un bilet de avion intors la clasa Economy platit de catre Companie.

Business Activ Consult este o firma de consultanta in domeniul afacerilor si resurselor umane.

Serviciile noastre sunt special concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor intr-o piata in continua dezvoltare in care concurenta este din ce in ce mai acerba iar nevoia promovarii valorilor este in continua crestere.