Inginer Sef Constructii Metalice

ELCRIS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Desfasoara activitati de proiectare si de urmarire a modului de implementare a proiectului pana la finalizare;
- Ofera informatii tehnice si mentine relatia cu clientii pe parcursul derularii proiectului;
- Raspunde pentru calitatea activitatii personalului aflat in subordine in proiectele in care este implicat (proiectare, implementare, finalizare);
- Supervizeaza introducerea in fabricatie a produselor noi si raspunde de asigurarea parametrilor prevazuti in documentatie;
- Intocmeste necesarul de aprovizionare si il transmite Departamentului Comercial;

CERINTE

- Studii superioare
- Cunoașterea limbii engleze,
- Cunoștințe bune de operare PC (Microsoft Office, AutoCad, Solidworks)
- Abilități de organizare, coordonare şi comunicare
- Responsabilitate, rigurozitate, conștiinciozitate, exigență
- Dorință de autoperfecționareşi acumulare de cunoștințe
- Spirit de inițiativăşi dinamism
- Orientare către eficientă / rezultate

CV-urile se vor transmite pe e-mail: info@elcris.ro
Persoana de contact Marinescu Alina:0722275890

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv

DESCRIEREA FIRMEI

Societate comerciala cu capital integral privat,
cu sediul in Romania, Oltenita str. Florin Mandache Nr.19, infiintata in anul 1995.

Compania are ca obiect de activitate productia de componente metalice navale si servicii conexe. Produsele manufacturate in fabrica noastra sunt recunoscute pe plan international de catre firmele consacrate in industria navala.