ANGAJAM 10 LACATUSI SI 5 SUDORI PENTRU REPARATII NAVE IN OLTENITA

ROMNAV SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se lucreaza pe doua docuri plutitoare unde sunt andocate barje si impingatoare fluviale.
Activitatea se realizeaza in acord direct cu cantitatile de tabla ce se schimba la nave. Se poate castiga foarte bine daca se munceste foarte bine. Foarte bine inseamna suma cu care ramane in buzunar un lacatus/sudor care lucreaza in strainatate, dupa ce scade toate cheltuielile de cazare, intretinere, transport, servicii diverse. Avantajul este ca este ACASA.
Dotarile sunt de ultima ora , materiale de protectie, vestiar, eventual transport, bonuri de masa, eventual cazare 3 stele la bordul navelor companiei.

CERINTE

Disponibilitate la munca in acord cu ce munceste.
Absolventi de scoli profesionale, Licee industriale de profil, Cursuri de calificare sau chiar Necalificati in vederea calificarii in meseriile de Lacatusi si Sudori

BENEFICII OFERITE

-tichete de masa
-transport la locul de munca pentru olteniteni
-cazare la bordul navelor companiei, chiar la locul de munca
-prime exceptionale pentru cel mai productiv salariat pe domenii
-cadouri de Craciun

DESCRIEREA FIRMEI

SOCIETATE DE REPARATII NAVE FLUVIALE