Zidari – Germania si OLANDA

BRAINS CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

BRAINS CONSULTING recruteaza URGENT zidari cu experienta:

ATENTIE!!! Pentru aceste locuri de munca se accepta doar candidati care pot incepe lucrul IMEDIAT – in maximum 14 zile de la data sustinerii interviului si acceptarii ofertei de munca!
Numar pozitii vacante: 10
Locatii: diferite locatii din Germania si Olanda
Full time, Nr. Ore de munca/saptamana: 40
Responsabilitati:
sa pregateasca mortarul si betonul si alte materiale de constructie,
• sa taie caramida si piesele prefabricate si sa le introduca in forme,
• sa masoare si sa ridice ziduri si pereti despartitori, deschideri de arc,
• sa faca lucrari cu caramizi la zidarie si bolti, inclusiv la zidurile de piatra
• sa puna caramizile la locul lor
• sa faca reparatii din gips
• sa construiasca,
• sa samoteze si sa repare camine, sobe, cosuri si alte echipamente de incalzit
• sa cladeasca cosuri
• sa puna izolatii impotriva umiditatii si temperaturilor inalte
• sa repare pardoseli din ciment, pavaje, tigle si mozaicuri
• sa intretina si sa repare monumentele istoric

CERINTE

CERINTE:

- experienta de cel putin 2 ani in domeniu
- avantaj - diploma de absolvire a unor cursuri de calificare
-limba engleza sau germana: nivel conversational (A2)
-disponibilitatea de a lucra in strainatate
-lucrul in echipa si pe cont propriu
-permis de conducere categoria B
-constituie un avantaj masina proprie pentru deplasari in diferite locatii;

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:

- contract de munca pe perioada nedeterminata de timp, in Olanda

Salariu:
460 – 500 EURO/ Net pe saptamana la 40 ore lucrate, salarizarea incepe de la 11,50 euro net/ora (1840 – 2000 euro net pe luna )
+ plata orelor suplimentare
Ex: Daca lucrati 50 de ore pe saptamana ( din care 10 ore sunt suplimentare ) puteti ajunge la o salarizare de 650 euro net/saptamana

Cazare asigurata GRATUIT de catre angajator (singur in camera, acces la bucatarie, baie)

Transportul RO – Olanda, Ro – Germania este suportat de catre fiecare candidat in parte.
In cazul in care se constituie o echipa de 4 persoane cu 1 masina proprie, transportul pana in Germania / Olanda se deconteaza de catre angajator (combustibil).

Daca nu aveti masina proprie, exista posibilitatea inchirierii unei masini contracost pentru 20 - 25 euro/zi. Costul inchirierii este platit de catre angajat.

Concediu anual: 20 zile
Asigurare medicala platita de catre Angajator

ATENTIE!!! Se va sustine un interviu in limba engleza cu reprezentantii firmei angajatoare in care se verifica cunostintele conversationale ale candidatului.

FIRMA BRAINS CONSULTING NU PERCEPE TAXE SI COMISIOANE DE LA APLICANTI !!!!

Brains Consulting este o firma acreditata de consultanta in resurse umane, specializata pe servicii de personal: recrutare si selectie de personal, consultanta in resurse umane si executive search.

Brains Consulting ofera in special locuri de munca in strainatate in domeniile: medical, IT si inginerie.