Zidar-Nijmegen,Olanda

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Profesie Zidar
2 Necesar personal 6 persoane,
3 echipe de 2 persoane, la fiecare echipa trebuie masina proprie si o persoana trebuie sa aiba experienta in a opera macarale mici
3 Descriere plasarea și lipirea elementelor de piatră din gips
4 Locatie/ Tara Nijmegen,Olanda
5 Data de inceput 07.10.2019
6 Data de sfarsit
7 Experienta necesara Minimum 2 ani
8 Cazare Platita de angajator/ GRATUITA
7 Salariu pe saptamana / 40 h €550-€600
9 Program de lucru 40 de ore pe saptamana
10 Transportul Romania -Olanda Platit de candidat
11 Ore suplimentare Da
12 Diploma/ Certificat Nu ,dar e necesara obtinerea certificatului VCA in primele 4 saptamani

CERINTE

Cunostinte Citire planuri tehnice Nu
14 Limbi straine Engleza
15 Unelete de mana Da
16 SoFi/BSN-necesar la inceput Nu
17 Asigurari sociale Da

18 Permis de conducere Da- o persoana din echipa
19 Masina proprie Da- o persoana din echipa

Echipament protectie
20 VCA / SCC necesar la inceput Nu ,dar VCA trebuie obtinut
21 Echipament de lucru–personal Da
22 Bocanci santier (S3) –personal Nu
23 Ochelari de protectie – Nu

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca, iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.