Zugrav

Larex B.V.

Job expirat

RESPONSABILITATI

În calitate de vopsitor de întreținere în Olanda, vă ocupați în principal să decorați și să întrețineți elemente din lemn, cum ar fi rame de ferestre, uși, rame de acoperiș și diverse obiecte. Calitatea, curățenia și viteza sunt cerințe importante.

Activitățile dvs. zilnice includ pregătirea substraturilor prin spălare, șlefuire, completare și chituire. În plus, veți fi responsabil pentru efectuarea unor reparații minore la substraturi, aplicarea corectă a straturilor de grund de acoperire si finisare .

CERINTE

- Experiența de muncă în funcția menționată mai sus de cel putin 3 ani
- Deținerea propriului mijloc de transport e un avantaj
- Permis de conducere categoria B
- Vorbitor de limba engleză sau germană

BENEFICII OFERITE

- Salariu maxim €520 net pe săptămână, la 40 ore pe săptămână
- Plata de € 0.19 / km detinătorului de mijloc de transport propriu
- Cameră proprie si WiFi fără extra costuri pentru candidat
- Asigurare de sănătate
- EIP (Echipamente individuale de protecție)
- Persoana de contact în limba dumneavoastră
- Proiecte pe termen lung/siguranța locurilor de muncă
- Condiţii de muncă conform CCM al asociației NBBU
- Suport administrativ pentru toți candidații (inclusiv BSN, VCA)

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si plasare de personal tehnic