Tehnicieni HVAC

Job4Life

Job expirat

RESPONSABILITATI

Tehnicieni HVAC ( instalatori sisteme climatizare, aer conditionat, conducte aer, ventilatie ) care vor lucra în spitale și fabrici pe instalarea conductelor de aer patrate si rotunde.

Nr. pozitii: 2-10 ( echipe de cate 2 candidati )
Locatie: Amsterdam, Olanda
Data start: 14.03.2016

Oferta salariala:
12 eur brut/ora , 450 eur net/saptamana
salariul se acorda saptamanal , in ziua de vineri, pentru saptamana de lucru anterioara
plata salariului se face prin transfer bancar
min. 40 h/saptamana, orele suplimentare se platesc in plus ( 146% pentru orele lucrate sambata, daca e nevoie )
contract de munca semnat si declarat in Olanda
perioada de proba 1 zi, dupa care va mai fi inca o perioada de proba de o saptamana

Beneficii:
cazare asigurata si platita de angajator, intr-o pensiune cu acces la bucatarie, la o distanta de maxim 25 km de locul de munca
se deconteaza transportul de la cazare la locul de munca si inapoi, in cuantum de 0.19 eur/km
asigurare de sanatate
nu se asigura transport Romania - Olanda
ochelari si casca de protectie se asigura de la locul de munca, restul echipamentului ( salopeta, incaltaminte ) este in sarcina angajatului sa si-l asigure

CERINTE

Cerinte:
cunostinte de limba engleza sau germana nivel mediu ( B1 )
experienta profesionala in domeniu min. 3 ani
capacitatea de a interpreta/citi desene tehnice
certificat VCA
disponibilitatea de a pleca cu auto personal
unelte proprii ( cel putin surubelnite )

Agentia noastra NU percepe comision sau taxe de mediere de la candidati!

DESCRIEREA FIRMEI

Selectie , consultanta si plasare forta de munca.