Tehnician dezasamblari auto(Mecanici, Tinichigii)

Winner

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Dezasamblarea partilor masinii care urmeaza sa fie prelucrate de tinichigii
- Reconstruire amașinilor după reparație
- Asigurarea că vehiculele sunt conforme cu standardele de siguranță
- Raportarea greșelilor și defectelor observate pe durata muncii
- Raportarea oricărui defect la managerul de linie
- Asigurarea că metoda de lucru este în pachetul de reparații oferit de service
- Menținerea zonei de lucru curate și ordonate
- Capabil sa lucreze independent

CERINTE

- Cunoștințe de limba engleză sau germană la nivel conversațional scris și vorbit
- Studii tehnice de specialitate
- Deținerea unui permis de conducere cat. B
- Deținerea unei mașini personale și disponibilitatea de a se deplasa cu ea constituie avantaj
- Abilitatea de a lucra independent.

BENEFICII OFERITE

Conditii salariale: 1634 euro / net / luna,+ cazare asigurata de angajator.
Asigurare medicala obligatorie 74,50 euro/luna platita de angajat.

Experienta necesara: Experienta 1an in domeniul auto.

Debutul si dezvoltarea pe piata pariurilor sportive din Romania este o evolutie fireasca a marcii Winner care ofera o experienta de top pentru milioane de castigatori din intreaga lume. Intentionam sa deschidem un numar de 500 de agentii in Bucuresti si in orasele mari din tara. Este un plan îndrăzneț având în vedere că avem niște standarde de calitate foarte înalte de la care nu ne abatem sub nici o formă, dar avem norocul de a avea o echipă de adevărați profesioniști cu experiență în domeniu cu ajutorul căreia sigur vom reuși.