Tamplar Mobila, Olanda

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Poziție : Tamplar Mobila
Tara : Olanda

Locație: mai multe locatii

Poziții disponibile:3 echipe de 2 persoane
Locul de munca: Instalare tehnică/Constructii

Așezarea punților de tec, balustrada de tec de maiking, realizarea tavanelor exterioare, confecționarea podelelor prefabricate din plastic și podele turnate (gietvloeren) și confecționarea și montarea mai multor interioare pentru bărci,
Salariu Net: 575 euro net/ saptamana.

Ce oferă Angajatorul :

Perioada contractului: nedeterminata
Se lucreaza 40 de ore pe săptămâna,
Asigurări sociale,
Asigurări medicale,
Cazare : asigurata de angajator GRATUIT
Costul transportului este suportat de angajat
Concediu plătit,
Masa- nu este asigurata

CERINTE

Condiții de recrutare:

Cunostinte medii de limba engleza sau germana
Experienta minimum 4 ani
Experiență în huse pentru barci, interioare pentru bărci și mobilier,
Experiență în lucrul cu mașini din lemn precum ferăstraie circulare, mașină de frezat,
Masina proprie
Scule de mana proprii

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca, iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.