Tamplar interior, Olanda

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Profesie Tamplar interior
2 Necesar personal 1
3 Descriere

Intretinere si reparatii in spital
4 Locatie/ Tara Olanda
5 Data de inceput Cat de repede posibil
6 Data de sfarsit Contractul este pe perioada lunga
7 Experienta necesara Minimum 2 ani
8 Cazare Platita de angajator
9 Salariu pe saptamana/ 40h 480,00 EURO NET la 40 ore lucrate
10 Transportul Romania-Olanda Rambursat (aproximativ 150 Euro) dupa prima luna lucrata
11 Transport cazare-loc de munca In cazul in care angajatul detine masina personala primeste pentru uzura masinii 200 Euro pe luna si bani de combustibil, in cazul in care candidatul nu are masina ii ofera masina contra cost (aproximativ 20 Euro la saptamana pentru o persoana)

CERINTE

Ore suplimentare Da, se pot realiza
12 Diploma/ Certificat Nu, nu este necesar
13 Citire planuri tehnice Nu, nu este necesar
14 Limbi straine Germana la nivel mediu
15 Unelte de mana Nu, nu este necesar

16 Permis de conducere Nu, nu este necesar
17 Masina proprie Nu, nu este necesar

Echipament protectie
18 Echipament de lucru – personal Nu, nu este necesar
19 Bocanci santier(S3) – personal Nu, nu este necesar
20 Ochelari de protectie Nu, nu este necesar

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca, iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.