SUDOR MIG -MAG 136-138 in Olanda

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Poziție : Sudor MIG MAG naval 136 și 138
Responsabilitati: Asamblarea / sudarea structurilor din oțel
Tara : Olanda

Locație: Friesland
Poziții disponibile: 5
Locul de munca:Industrie/ Sudarea navelor noi
Salariu Net: 530 euro net/ saptamana.

Ce oferă Angajatorul :
• Perioada contractului: este pe 6 luni de zile cu posibilitate de prelungire
• Se lucreaza 40 de ore pe săptămâna,
• Asigurări sociale,
• Asigurări medicale,
• Cazare : asigurata de angajator GRATUIT
• Costul transportului este suportat de candidat . Costurile de transport către Olanda sunt rambursate după 6 săptămâni de muncă , maxim 125 EUR de persoană
• Concediu plătit,
• Daca aveti masina proprie se deconteaza 0,19 € pe km se rambursează dacă foloseşte propria mașină

CERINTE

Condiții de recrutare:
• Obligatoriu: Autorizație de Sudor MAG, proces 136 și 138
• Cunostinte medii de limba engleza sau germana
• Experienta pe poziția de Sudor MIG- MAG
• Cunostinte citire desen
• Masina proprie sau permis de conducere OBLIGATORIU

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca, iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.