Strungar Programator CNC (Limba germana)

Eastmen Human Resources B.V. Mkkk

Job expirat

RESPONSABILITATI

Eastmen Human Resources B.V. cauta spre angajare, pentru partenerul sau olandez, strungar CNC, cu experienta relevanta si capacitate maximizata de setare si programare independenta cu comanda numerica Fanuc/ISO, pe masini Okuma, DMG Mori, Schaublin, (Mazak). Compania este situata in Winterswijk, un oras din estul Olandei, unde isi desfasoara activitatatile vaste din domeniul industriei high-tech (laboratoare medicale, petrol si gaze, aparare si aeronautica etc).

Descriere:

-Programare si setare pe strung cu control numeric Fanuc;
-Se lucreaza pe urmatoarele masini: Okuma, DMG Mori, Schaublin, posibil si Mazak;
-Se lucreaza la tolerante mici (0.002 mm);
-Prelucrarea metalelor de inalta performanta;
-Pozitie independenta intr-un mediu profesionist;
-Capacitati flexibile de productie;

CERINTE

-Experienta de programare si setare pe strung cu control numeric Fanuc
-Se lucreaza pe strunguri: Okuma, DMG Mori, Schaublin, posibil si pe Mazak
-Capacitatea sporita de lucru cu tolerante reduse;
-Limba germana-nivel mediu (criteriu esential);
-Rezistenta la stres si atentie sporita la detalii;

Avantaje:

-Experienta cu control numeric Mazatrol.
-Permis conducere categoria B
-Limba engleza constituie un avantaj;

BENEFICII OFERITE

-Contract de munca legal olandez, full-time, pe perioada nedeterminata;
-Posibilitate de colaborare pe termen lung pentru persoanele care corespund profesional;
-Pe timpul sederii în Olanda aveti la dispozitie asistenta Eastmen în lb. romana;
-Salariu atractiv, plata saptamanala in EUR;
-Cazare asigurata de Eastmen în conditii avantajoase, camera proprie si WiFi gratuit;
-Asigurare colectiva, care acopera asigurarea medicala si spitalizarea;
-Optional - Inchiriere autoturism de la Eastmen pentru deplasari de la cazare spre locul de munca, tarif 10 euro/zi, respectiv 70 eur/saptamana.

Compania Eastmen are ca prioritate recrutarea si plasarea personalului pentru firmele olandeze.
Firma noastra este acreditata, si plasarea fortei de munca se face cu contract legal pe teritoriul Olandei.
Pentru compania noastra care functioneaza de sase ani, oamenii sunt cei care determina succesul pe piata. Ei sunt principalul avantaj competitiv.
Aducem in serviciile de recrutare si selectie a fortei de munca, profesionalism, corectitudine si promtitudinea specifica standardelor europene.