Sortator pachete postale in Olanda

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Profesie Sortator pachete postale
2 Necesar personal 6-7
3 Descriere

Sunteți responsabil pentru sortarea pachetelor poștale
4 Locatie/ Tara Olanda https://ro..wikipedia.org/wiki/%C8%9A%C4%83rile_de_Jos
5 Data de inceput 4.11.2019
6 Data de sfarsit –
7 Experienta in domeniu Nu este necesara
8 Cazare Platita de angajator, iar pentru intretinere si internet se achita 15 Euro/saptamana
9 Salariu NET pe saptamana(la 40-50 ore) Intre 348 Euro si 435 Euro la 40 respectiv 50 ore lucrate
10 Transportul Romania-Olanda Suportat de candidat
11 Transport cazare-loc de munca Platita de angajator
11 Venituri suplimentare între 22.00 și 00.00 orele se platesc + 20% in plus
între 00.00 și 06.00 orele se platesc + 30% in plus

Sâmbătă orele se platesc + 40% in plus
Duminică orele se platesc + 100% in plus

CERINTE

Diploma/ Certificat Nu, nu sunt necesare
13 Citire planuri tehnice Nu, nu sunt necesare
14 Limbi straine Engleza la nivel conversational
15 Unelte de mana Nu, nu sunt necesare
16 Asigurari sociale/medicale Platite de angajat (20 Euro pe saptamana, se recupereaza o parte de la stat la sfarsitul anului)
17 Permis de conducere Da, este necesar
18
19

Masina proprie
Program de munca

Nu, nu este necesara
De 17.30 la 1.30 sau de la 10:00 la 6.00

Echipament protectie
20 Echipament de lucru – personal Nu, nu este necesar
21 Bocanci santier(S3) – personal Nu, sunt necesari
22 Ochelari de protectie Nu, nu este necesar

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca, iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.