Polizator,Locatie:Roermond, Olanda

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Poziție: Polizator(Șlefuirea pieselor metalice folosind un instrument de șlefuit.
Experienta in lucrul cu un instrument de slefuire si experienta in prelucrarea metalului.)

Tara: Olanda

Locatie:Roermond

Poziții disponibile: 7

Salariul: 440 Euro pe saptamana pentru 40 ore daca lucrati intr -o singura tura, daca lucrati in schimburi diferite veti lua 550 Euro net pe saptamana,

Ce oferă Angajatorul:

Perioada contractului: nedeterminata,
Se lucrează 40 de ore pe săptămâna,
Activități: taiere cu torza si folosirea flexului,
Asigurări sociale,
Asigurări medicale,
Cazare: asigurată de angajator, gratuită,
Costul transportului este suportat de candidat,
Concediul este plătit
Condiții de recrutare:

Cunoștințe medii de limba engleză,
VCA,
Experiență în domeniu,
Permis de conducere

CERINTE

VCA,

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca, str. Regele Ferdinand, nr.21, ap.6 iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.