Operatori - Programatori CNC in Olanda

Job4Life

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
Procesarea materialelor feroase si neferoase;
Setarea, programarea si operarea si operarea masinariilor cu sistem Mazatrol, Haidenhain, Siemens si Fanuc;
Fabricarea componentelor pentru diferite sectoare;
Lucrul cu desene tehnice;
Lucrul cu instrumente de masura;
Productia in serie medie/mare.

CERINTE

Cerinte:
3+ ani experienta cu sistem de control Mazatrol, Haidenhain, Siemens si Fanuc;
Experienta in programarea si operararea frezelor si masinariilor de strungarit;
Sa poata lucra independent dar si in echipa;
Sa poata comunica in Engleza sau Olandeza;
Studii in domeniul tehnic.

BENEFICII OFERITE

Oferta salariala:
Incepand cu 15 euro brut /ora In functie de experienta si capacitati;
Salariul este de 415 euro NET/pe saptamana (dupa ce se scad toate taxele)
Cazarea, utilitatile asigurate de angajator GRATUIT
Contract pe termen mediu/lung.
Decontarea cheltuielilor de transport Romania- Olanda

DESCRIEREA FIRMEI

Selectie , consultanta si plasare forta de munca.