Operatori NDT (UT, MT, PT, RT, VT) in Olanda

Eastmen Human Resources B.V.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam in Olanda operatori control nedistructivi (NDT) cu experineta pe diferite proceduri (UT, MT, PT, VT, RT nivel 2) - macar una dintre ele. Data de incepere poate fi in cel mai scurt timp de la data selectarii.
Clientii nostri se afla in mare parte in jurul orasului Rotterdam (sudul Olandei) si activeaza în domeniul inspectiei, verificarii, testarii si certificarii elementelor structurale.

- Experienta în verificarea imbinarilor sudate (control nedistructiv) cu metode diferite de RT, MT, UT, PT, VT
- Certificat valabil nivel 2 pentru cel putin una din testari
- Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu, conversational (este de multe ori necesar), dar toata lumea este bine-venita sa aplice si sa fie propus la acesti clienti

CERINTE

- Examinarea nedistructiva metoda a tevilor si imbinarilor sudate la locatiile clientilor nostri, respectiv in fabrici petrochimice si rafinarii, diverse instalatii, macarale, platforme offshore, centrale electrice si poduri;
- Rapoarte (prezentarea rezultatelor si documentarea lor) in limba engleza;
- Deplasari pe teren, la locatia/locatiile indicate de companie, la clientii lor.
- Proactivitate si seriozitate

BENEFICII OFERITE

- Posibilitate de colaborare pe termen lung pentru persoanele care corespund profesional.
- Asistenta 24/7, si in limba romana, pentru orice intrebari si nelamuriri pe timpul sederii in Olanda
- Coordonatori care va asteapta la aeroport
- Cazare avantajoasa cu camera proprie si wifi
- Cea mai avantajoasa asigurare medicala din Olanda, cu multe beneficii
- Contract de muncă olandez cu norma intreaga, pe perioada nedeterminata de timp
- Oferim salarii decente, negociabile in functie de disponibilitatea si experienta fiecaruia
- Conditii de munca intr-un mediu modern si curat

Aplicati ACUM direct aici sau trimiteti-ne CV-ul Dvs la adresa de email work@eastmen.eu

Va multumim!
www.eastmen.ro

Compania Eastmen are ca prioritate recrutarea si plasarea personalului pentru firmele olandeze.
Firma noastra este acreditata, si plasarea fortei de munca se face cu contract legal pe teritoriul Olandei.
Pentru compania noastra care functioneaza de 12 ani, oamenii sunt cei care determina succesul pe piata. Ei sunt principalul avantaj competitiv.
Aducem in serviciile de recrutare si selectie a fortei de munca, profesionalism, corectitudine si promtitudinea specifica standardelor europene.