Operator Linie Productie(Componente Metalice)

SC Aria Public SRL-D

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru o agentie de top din Olanda specializata in indutria de automotive, recrutam Operator Linie Productie(Componente Metalice). Agentia este recunoscuta pentru serioziate si apreciata de angajati.
Locatia: Mook, Limbug

Descriere profil:
Se lucreaza in statia de galvanizare.
Se cauta persoane cu constitutie robusta deoarece activitatea este solicitanta dpdv fizic.
Se lucreaza cu stalpi de iluminat, gard metalic, etc.
Procesul de productie incepe in statia de galvanizare unde se manipuleaza componentele care urmeaza sa fie galvanizate, dupa care se manipuleaza componentele pentru a fi dispuse pe dispozitivele de uscare.
Ulterior aceste componente se manipuleaza din nou pentru a fi impachetate fiind destinate distributiei.
Componentele care au o greutate mai mare de 25 de kg se manipuleaza cu stivuitorul.

CERINTE

Manipuleaza componentele care urmeaza sa fie galvanizate;
Manipuleaza componentele pentru a fi dispuse pe dispozitivele de uscare.

Limbi straine:Engleza nivel conversational.
Educatie: Minim Scoala profesionala
Competente specifice: persoana robusta, harnica.

BENEFICII OFERITE

914 Euro net/luna(estimat la 40 de ore/saptamana)
Ore suplimentare platite 125%(intre 25 si 200 Euro pe luna daca volumul de comenzi creste si e nevoie sa se lucreze ore suplimentare).
Cazarea asigurata si platita de anagajator.
Asigurarea medicala platita de angajator.
Ore suplimentare sunt posibile in functie de volumul de comenzi.
Se lucreaza in schimburi:
Luni - Vineri
06.00-15.00
15.00-24.00

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutarea si plasarea fortei de munca in strainatate