Operator Depozit- Waalwijk, Olanda

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Operator Depozit
Necesar personal 4
Descriere

Preluarea comenzilor cerute online de client (orderpicking) cu scanerul de la diferite locatii,sortarea si impachetarealor,ca apoi sa fie trimise prin posta la destinatiile oferite de fiecare client.
Locatie/ Tara Waalwijk,Olanda

Data de inceput Cat mai repede posibil
Data de sfarsit Contractul pe perioada nedeterminata
Masa nu este asigurata
Cazare Asigurata de angajator la costul de 90€ (inclusive utilitati),
Salariu brut/ora 10.20 brut pe oră.
Program de munca Minimum 32 de ore pe saptamana.luni pana luni in 3 ture (de la ora 19..00 pana la 00.00 110%, de la 00.00-07.00 125% si sambata si duminica 150%),bineinteles cu 2 zile libere pesaptamana (sau 1 ,depinde de programul intocmit pe care o sa il primiti si in functie de cerintele clientului).
Transportul Romania-Olanda Suportat de candidat .
Transport intern Asigurat de angajator la costul de 1,25€/zi (daca sunteti alocat sa mergeti cu autoturismul
Asigurari Medicale Da, la costul de 23,39€ pe luna

CERINTE

Asigurari sociale Da
Concediul Anual Da,platit de angajator
Limbi straine Da. Limba engleză
Diploma/ Certificat/ Cazier Judiciar Da.
Experienta necesara Nu
Permis de conducere/ Da
Acte necesare pentru plecare Cazier Judiciar
Buletin

Cont Bancar in euro

20 de euro cash pentru bocanci de securitate

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca, iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.