OFERTA PROGRAMATORI CNC STRUNG/FREZA

Job4Life

Job expirat

RESPONSABILITATI

Job4Life recruteaza operatori CNC strung/freza pentru partenerul sau din Olanda.
Oferta salariala: 14,5euro/ora lucrata; 2436/luna brut

Candidatul ideal trebuie sa indeplineasca urmatoarele criterii:
Experienta in domeniu minim 2 ani
Nivel la limba engleza - conversational

CERINTE

Editarea independentă a tuturor pieselor comune pe masina CNC - strung, cu un control de 2 axe, inclusiv a programelor de citire;
Ajustarea programelor pe mașină și cooptimizarea programelor;
Să monitorizeze progresul prelucrării;
Punerea în aplicare a măsurilor provizorii de combatere
Dacă este necesar, reajustarea piesei;
În cazul în care este necesar, să intervină și să modifice sau să completeze un program de CNC;

BENEFICII OFERITE

Contract de munca semnat si declarat in Olanda cu angajatorul pe o perioada nedetermina;
Un mediu profesional de lucru;
Cazarea - asigurata contracost 100 euro pe saptamana
Posibilitatea de a face un curs de perfectionare/calificare

Asigurarea medicala - contracost sumei 22 euro pe saptamana

DESCRIEREA FIRMEI

Selectie , consultanta si plasare forta de munca.