OFERTA MACELARI OLANDA

MAXI JOB SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Echipamentul de serviciu:manusi,boneta de hartie, halat, incaltaminte-se asigura la locul de munca
Accesul in incinta se face pe baza de cartela electronica
Cazarea:2 paturi in camera,mobilata,tv,internet si este suporatata de angajat 180 euro/luna
Transportul de la cazare la locul de munca va fi suportat de angajator insemnand ca fiecare candidat va primi 36 euro/saptamana ptr transport
Asigurarea de sanatate se face pe grup si va fi platita de angajator sau individual si va fi platita de angajat

transator vita-9.14 euro/h
dezosator vita-9.14euro/h
dezosator pork-9.14euro/h
cioplitor oase-10.48 euro/h
transator capete-10.10euro/h
preparator sunca-8.73euro/h
asistent macelar-8.73 euro/h
curatator macelarie-10.10euro/h

CERINTE

- Candidatii trebuie sa aiba varsta cuprinsa intre 18-45 ani
- Cunostintele minime de limba engleza sau germana constituie un avantaj
- Candidatii inscrisi vor sustine un interviu si un test practic, dupa absolvire vor semna pe loc contractul cu angajatorul.

BENEFICII OFERITE

Contractul de munca se face pe un an de zile cu perioada de proba de 1luna de zile
Angajatul va lucra 7.2ore/zi si va fi platit 144h/luna
Primul salariu va fi retribuit dupa 156de ore lucrate
Concediul anual de 24 zile lucratoare va fi platit
Toti angajati vor beneficia de cursuri de limba olandeza gratuit

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si plasare forta de munca