Munca in strainatate

FEP European Consultancy

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ca angajat in domeniul logistic veți avea următoarele responsabilități:
- Etichetarea și scanarea produselor
- Urmărirea stocului
- Furnizați materiale către diferite departamente din depozit
- Acceptarea de bunuri și pachete la departamentul Inbound
- Produse de scanare
- Aveți grijă de transportul intern de comenzi, bunuri și pachete
- Încărcarea și descărcarea mărfurilor și coletelor

CERINTE

- Limba engleza ( nivel conversational)
- Cunostinte operare PC
- Capacitate de a lucra in echipa
- Ablitati de comunicare
- Initiativa, perseverenta, dinamism
- Permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

Cazare gratuita
Transport intern asigurat
Ore suplimetare platite
Suport tehnic

FEP European Consultancy desfasoara activitatea la nivel national, recrutand candidati din toate localitatile din Romania, dispunand de o baza de date larga cu candidati eligibili din toate domeniile de activitate.

Consultantii nostri gestioneaza procesul de recrutare cu profesionalism, tact, grija si deschidere astfel incat succesul recrutarii sa fie rapid demonstrat de activitatea candidatului si, pe termen lung, dovedit de valoarea pe care acesta o adauga companiei angajatoare.
Future.Employment.Partnership