Montatori Acoperisuri -sudul Olandei, aproape de graniţa cu Germania,

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Profesie Montatori Acoperisuri
2 Necesar personal 5
3 Descriere

Construcția acoperișurilor de zinc și a acoperișurilor din piatră de ardezie.
4 Locatie/ Tara sudul Olandei, aproape de graniţa cu Germania
5 Data de inceput Cat mai repede posibil
6 Data de sfarsit contractul este pe 6 luni de zile cu posibilitate de prelungire
7 Masa nu este asigurata
8 Cazare asigurata de angajator GRATUIT
9 Salariu NET/40 de ore €500 net pe saptamana la 40 de ore lucrate si se plateşte săptămânal
10 Program de munca 40 de ore pe saptamana
11 Transportul Romania-Olanda Suportat de candidat . Costurile de transport către Olanda sunt rambursate după 6 săptămâni de muncă , maxim 125 EUR de persoană

CERINTE

Ore suplimentare Da
13 Asigurari Medicale Da
14 Asigurari sociale Da
15 Concediul Anual Da.platit de angajator
17 Limbi straine Engleza sau Germana la nivel mediu
18 Diploma/ Certificat Da
19 Cunostinte citire desen Da
20. Experienta necesara Minimum 5 ani
21 Permis de conducere/Masina Personals Da-masina personala, 0,19 € pe km se rambursează dacă foloseşte propria mașină

Echipament protectie

21 Echipament de lucru – personal Da, este necesar
22 Bocanci santier(S3) – personal Da, este necesar
23 Ochelari de protectie Nu, nu este necesar

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca, str. Regele Ferdinand, nr.21, ap.6 iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.