medici stomatologi pentru Olanda

STAIRS Groep

Job expirat

RESPONSABILITATI

STAIRS Groep recruteaza si selecteaza medici stomatologi pentru cabinete stomatologice particulare din Olanda.

CERINTE

CV tip Europass in limba engleza
Copie dupa diploma de doctor-medic stomatolog / diploma de licenta doctor-medic stomatolog
Copie a paginii de pasaport cu datele personale
certificat de compatibilitate cu Directiva nr. 2005/36/CE (poate fi obtinuta si dupa aplicare)
3 ani experienta in ultimii 5 ani

BENEFICII OFERITE

Munca in cabinete dentare din Anglia sau Olanda cu o acoperire excelenta a agendei de lucru cu un salariu brut de la ???50.000 la ???125.000 pe an in functie de experienta si specializare.
Pentru Olanda se organizeazar un curs de limba, comunicare si cultura olandeza precum si de introducere in sistemul de sanatate olandez
Asiguram gratuit asistenta pentru incheierea formalitatilor de inscriere in registrul medical, obtinerea codului fiscal, asistenta la gasirea locuintei, scoala pentru copii, etc.

STAIRS Groep este o agentie de recrutare, selectie si plasare de personal high skilled din Romania pe piata de munca in diferite tari europene.