Medici Specialisti Olanda

BRAINSCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentia noastra recrutează pentru spitale din OLANDA, medici specialisti vorbitori de limba engleza, cu diverse specializari- Gastroenterologie, Dermatologie, Psihiatrie, Peumatologie, ATI etc.

Conditii de munca :

- Salariu lunar : intre 3500 - 4700 Euro Brut ( Valoare neta aproximativ 2800 - 3800 Euro/luna); in functie de experienta;
- Orele suplimentare sunt platite extra ;
- Timpul de lucru este de 36 ore/saptamana.
- Se acorda un curs de invatarea limbii olandeze gratuit, dupa ce oferta a fost acceptata de catre angajat

CERINTE

Acte necesare pentru intocmirea dosarului de prezentare a candidatilor:
- Diploma de medic specialist ;
- Certificat de Conformitate (eliberat de Ministerul Sănătăţii)
- Limba engleza : nivel mediu ;
- CV in limba engleza.

IMPORTANT!!!
Nu percepem nici un fel de comision sau taxa de inscriere din partea candidatilor.

DESCRIEREA FIRMEI

FIRMA DE CONSULTANTA SI RESURSE UMANE.