Medici geriatri si de familie-OLANDA

Dream Job SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Medici de geriatrie si / sau de familie
Salariul brut aproximativ:
de la € 55.000, - p¿n¿ la € 75.000, - pe an
Inclus:
- 23 de zile lucr¿toare de concediu pl¿tit pe an;
- Plata suplimentar¿ in mai (bonus de vacanta);
- Plata suplimentar¿, ¿n decembrie (Craciunul bonus);
- Acumularea de o pensie de stat din ¿¿rile de Jos, cu compania de pensii suplimentare.
Pl¿¿i suplimentare pentru:
• orele suplimentare (ore de mai sus 36 or¿ pe s¿pt¿m¿n¿);
• de lucru pe timp de noapte, ¿n week-end ¿i s¿rb¿tori.
Salariul ¿i condi¿iile contractului de munc¿ sunt identice cu contractele de munc¿ ale personalului olandez, care lucreaz¿ ¿n acela¿i loc de munc¿ ¿i cu aceea¿i cantitate de ani de experienta.
¿nainte de ¿nceperea muncii veti beneficia:
• curs de limba olandez¿, cultur¿ ¿i comunicare;
• introducerea ¿n via¿¿ ¿i de mediul de lucru olandez;
• asistenta in g¿sirea de locuin¿e la pre¿uri accesibile; si la obtinerea num¿rului de securitate social¿ (BSN), cont bancar, asigurare etc

CERINTE

Diplome (¿n temeiul Directivei Europene 2005/36/CE):
• Certificat de medic specialist Geriatrie ¿i gerontologie
• Certificat de medic specialist medicin¿ de familie

Agentie de recrutare si plasare a fortei de munca in strainatate inregistrat la CCi Covasna si la Inspectoratul Teritorial de Munca Covasna.